akranlar

Kardelen’den mesaj

 

Merhaba, aşağıda akran süpervizyonu kapsamında buluştuğum meslektaşlarımın isimlerini ve bilgilerini bulabilirsiniz. İlginizi çeken biri ile iletişime geçmek isterseniz tüm iletişim bilgileri sayfalarında mevcut. İletişime geçme konusunda ben aracılık yapıyor olmayacağım.

 

Burada gördüğünüz uzmanların çalışma biçimlerinin benimle bir bağlantısı yoktur. Bana bağlı çalışmıyorlar, herkes kendi alanında kendi yöntemleri ile çalışıyor. Ortak ve ortak olmayan yönlerimiz olacaktır. Hizmetin içeriği, süreci, ücreti ve kalitesi iletişimde olduğunuz kişiye bağlıdır.

 

Bu sayfa akranlarımın görünürlüğünü arttırabilmek, bir uzman ile çalışmak isteyen kişileri onlara uygun olabilecek kişilerle bir araya getirmek adına hazırlanmıştır.

 

 

 

Ayça Gürler

Merhaba,
Ben Ayça Gürler. Ankara’da yaşıyorum. İstanbul Üniversitesi psikoloji lisans mezunuyum. Sevdiğim bir yoga sözü var ; ” yoga eğitmeni seni o bir saat boyunca şefkatle tutar ki sen varlığının içine kendini bırakabil. ” Benim de danışmanlıklarımda kurmaya özen gösterdiğim çerçevelerimden biri bu: yargısız ve kapsayıcı alan yaratabilmek.

Ebru Keskin

Merhaba, Ebru ben.

Çoğunlukla ilişkilerle kendimizi tanıyoruz, değerlendiriyoruz, kavrıyoruz ve bazen öğreniyoruz. Hayatta zorlukla geçtiğimiz bir dönemde destek gördüğümüzde zorlukların daha az zarar verdiğini biliyorum. Bu destek bazen iyi bir arkadaşlık ilişkisi, bazen bedenimizle kurduğumuz bir ilişki bazen de dışarıdan destek aldığımız bir başka ilişki… Psikolojik danışma alıyor olmak da bir ilişki kurma biçimi. Duyguların yoğunlukla, davranışların ve olayların çoklukla incelendiği bir ilişki. Ben kendi eğitimlerim ve kendi üslubumca bu yolculukta size destek olmak isterim.

Didem Gençtürk

Merhaba,
Yaşıyor olmak, insan olmak… Hem çok basit hem çok karmaşık. Hem herkes gibi hem de herkesten farklı. En iyi bilirken kendini biraz da yabancı… Ben bu öyküyü bilimsel bilginin ışığında, insan insana iletişimle anlamada bir eşlikçi olmak için gönüllüyüm.

Özge Can

Merhaba ben Özge,

 

İnsan bugünü ve dünü ile bir bütün ve zaman zaman girdiği kısır döngüden yarınını değiştirebilecek yeteneğe de sahip dengeyi korumak için çabalayan bir varlık olarak görüyorum. Her kişinin biricikliğine, büyüme potansiyeline ve özgürlüğüne inanıyor ve bu felsefeyi benimsiyorum. Terapi süreci ise bir yolculuk ve bizler de karşılaştığımız yolculuklara eşlik ediyoruz.

Özlem Bozkan

Merhaba
Ben Özlem Bozkan. Bana göre yaşam bir yolculuk. Bazen başkalarıyla aynı rotada gitseniz bile yaşadıklarınız, gördükleriniz, hissettikleriniz, düşündükleriniz farklı olabilir. Bazen sakin bir yolculuk tam tersine dönebilir. Burada sizin yaşam yolculuğunuzu ve deneyimlerinizi psikoloji penceresinden konuşmak ve size yardımcı olmak için varım.