Testimonial – 4

Testimonial – 4

Kardelen merhaba. Nasılsın? 🙂

Seninle derdimi değil; ilk kez sevincimi paylaşmak istiyorum. 2-3 gündür açlığımı da tokluğumu da hissetmeye başladım. Her saatte her şeyi yeme iznime karşılık nihayet daha sağlıklı seçimlere yönelebiliyorum. İlk defa sevdiğim ve yeme fırsatını kaçırmayacağım şeyler karşısında nötr olabiliyorum. Geçenlerde 4 kişi künefeciye gittik sofradan kalkıp. Toktum ve canım zerre kadar istemedi. Yiyemeyeceğimi düşünseydim eminim ağzımın suları akardı. Ama özgür hissediyordum kendimi ve dediğim gibi, “tadına bak bari” dediklerinde bile istemedim.

Bu benim tarihimde yok! Yemiyorsam sadece kendime izin vermediğim için yemiyorumdur. O yüzden i na na mı yo rum! J

Acıkınca diyet polisiyle konuşup yiyebileceğime onu ikna ettikçe yediğim şeylerin oranı da zararı da azalıyor. Bunu fark etmek müthiş cidden.

Engin’le kötü günler geçiriyoruz. 3 gecedir yalnız uyuyorum mesela. Bu kötü durum beni buzdolabına hapsedebilirdi eskiden. Nedense hiç o modda değilim. Yani mutsuzum ilişkinin geldiği noktadan ama çareyi yemeklerde aramıyorum.

Bu arada geçen hafta 3 gün pilatese gittim. Bu hafta da 3 oldu. Spor yaptığım zaman çok dikkatli beslenip sporu bıraktığımda yeme düzenimi de rafa kaldırıyordum. Şimdi yemeğimi kısıtlamadan spora devam etmeye çalışıyorum. Dün geçen hafta korktuğum “Sen biraz kilo mu aldın?” sorusuna maruz kaldım. Dert etmedim ama. Artık çok zayıf olmak istemediğimi, kıvrımlarımı kaybetmediğim, sağlıklı bir zayıflıkta olmak istediğimi söyledim. “2 kilon var bence” dedi bunu soran kişi. Güldüm geçtim 🙂 Bilmiyorum kaç kilo vereceğimi. Ayna söyleyecek bana diye düşünüyorum.

Velhasıl, kazandırdığın farkındalık için çok teşekkür ederim. Daha çok yolumuz var…

Hiç Yorum Yapılmamış

Bir Yorum Yapın